Počet položek: 0 0 CZK
Volkswagen original
- Originální hliníkové disky VW Škoda Audi Seat

Způsoby dopravy a platby

Níže se dozvíte jaké možnosti dopravy a způsoby platby nabízíme.

Aktuálně nabízíme dvě možnosti přepravy a to formou kurýrní služby DPD a České pošty, přičemž nejčastější formou přepravy je právě DPD, touto službou zasíláme především Alu disky bez pneumatik, balené v kartonových krabicích, podle váhy zboží balené buď každý disk samostatně (obvyklý rozměr přepravní krabice pro 17" - 19" disky 500x500x250mm, nebo u lehčích variant po 2ks (obvyklý rozměr přepravní krabice pro 2ks velikosti 17"-18" disky 500x500x500.

Českou poštou jsou přepravována zpravidla kompletní kola vč. pneumatik, balené každé zvláště, přičemž disk je bezpečně zabezpečen nejprvé měkčeným obalovým materiálem proti poškrábání, následně několika vrstvami kartonových desek a nakonec přebaleny strečovou folií a lepící páskou.
Tento způsob dopravy je pro daný typ zboží nejvhodnější a zároveň nejlevnější variantou.

Výpočet ceny přepravného probíhá automaticky dle typu a váhy objedaného zboží, výseldnou cenu přepravného vám náš e-shop zobrazí v souhrnu objednávky v košíku.

Způsoby platby

V současné době i vzhledem k omezením kvůli Covid-19 preferujeme bezhotovstní formu a to platbou předem bankovním převodem, zboží je zasláno na základě úhrady zboží, z pravidla do 24hod od přijetí platby (platí pouze pro skladové položky). Tento způsob platby je nastaven i s ohledem na vyšší hodnotu zboží, kdy nám tento způsob platby byl doporučen i ze strany doručujících přepravců, kteří nechtějí od zákazníků přebírat větší obnosy peněz, některé lokality doručujících kurýrů doposud  nemají vybavení pro možnosti bezhotovostní platby dobírkové částky, nebo tuto možnost nenabízejí.

Požadujete-li úhradu zboží na DOBÍRKU, prosím kontaktujte nás na email originalkola@email.cz !


Pro zákazníky, kteří z nějakého důvodu mají vážnou potřebu zboží uhradit při převzetí dobírkou, rádi nabídneme individuální možnost tohoto způsobu platby, proto nás neváhejte kontaktovat a najdeme řešení.

Potřebujete poradit ? Způsoby dopravy a platby

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace