Počet položek: 0 0 CZK
Volkswagen original
- Originální hliníkové disky VW Škoda Audi Seat

O nás

Naše firma se zabývá prodejem zánovních a nových disků značek Volkswagen, Audi, Škoda, Seat OEM. Veškeré disky jsou originál OEM, na našich stránkách nenaleznete žádné repliky disků. Veškeré disky jsou předem zkontrolované a otestované na vyvažovacím stroji.

Disky zasíláme kurýrem Geis/DPD a jsou pečlivě zabaleny v kartonových krabicích tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození. 

Kompletní sady včetně pneumatik zasíláme prostřednictvím české pošty. Každé kolo je zabaleno tak, aby nemohlo dojít k jeho poškození v průběhu přepravy k zákazníkovi.

Zboží, které je možné objednat na dotaz, není skladem a ve většině případů jsme schopni toto zboží  dodat do 10ti dnů od obdržení poptávky, na toto zboží je však nutné uhradit zálohu ve výši 20% z ceny, jelikož pro vás toto zboží musíme extra obstarat.

Vzhledem k pracnosti balení disků a vysoké cenně za dopravu požadujeme na veškeré objednávky objednané na dobírku zálohu ve výši dopravného uhrazenou předem na náš bankovní účet. Dopravné tedy zaplatíte předem a na dobírku už pouze cenu Vámi objednaných disků. Zboží včetně dopravy je samozřejmě možné platit i v plné výši předem na účet.

Osobní odběr je možný v Liberci pouze po předchozí telefonické domluvě. Telefon 601177499

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na náš email originalkola@email.cz 

nebo telefonicky na čísle +420 601 177 499

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace