Počet položek: 0 0 CZK
Volkswagen original
- Originální hliníkové disky VW Škoda Audi Seat

Typové listy ke kolům

V naší nabídce naleznete krom originálních litých kol výrobců Volkswagen, Seat, Škoda, Audi, také související produkty jako jsou středové pokličky, senzory tlaku TPMS a  také Typové Listy ke kolům.

Jelikož je v dnešní době mnoho výrobců vozů, kteří již v technickém průkazu neuvádí alternativní rozměry kol, bývá často problém s dopisováním alternativního rozměru kol, a to i přes fakt, že kupujete přímo originální alu kola homologovaná přímo pro Váš vůz.

S nákupem u nás, máte jistotu že nenastane problém při technické kontrole, nebo ke krácení pojistného plnení v případě nehody. Zápis kol do TP nebyl nikdy jednodužší!

Veškeré námi prodávané disky jsou homologované přímo výrobcem a proto není s jejich následným dopisováním do TP problém.

V případě požadavku jsme schopni vám umožnit dopsání i alternativního homologovaného rozměru pneu k vašemu typu vozu. Příklad: Passat B8 alltrack používá pneu o rozměru 245/45/18, jako alternativní homologvaný rozměr můžeme použít rozměr 235/45/18 jako je běžné klasického passata B8.

Veškeré tyto alternativní rozměry musí být však předem konzultovány a musí být v souladu s homologací pro daný typ vozidla a alu kol.

Typové listy je možné dodat pouze k objednávce originálních alu kol od nás, naše nadstandartní služby neposkytujeme třetím osobám, objednávka samostatného typového listu bez zpětné vazby k předchozí objednávce alu kol u nás bude automaticky odstraněna.

Potřebujete poradit ? Typové listy ke kolům

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace